Interiérový nábytek

Skříň z lamina s posuvnými dveřmi a zrcadlem a botníkem s věšákem z boku. tato skříň byla montovaná do bytu v panelovém domě. Dekor vybrán dle již položené podlaze a nových dveří na sociální zařízení, posuvné dveře šetří místem při manipulaci u skříně. Zrcadlo vizuálně zvětšuje prostor v okolí.  


Chybí vám doma úložný prostor?  Třeba takováto vestavěná skříň vám spolkne tolik věcí a přitom zabírá tak málo místa. Máte nevyužitý prostor v rohu pokoje kam se nevejde nic kvůli šikmému stropu, takto se dá takovýto prostor využít .... 


Knihovna v odpočinkové části krásné vily.  

Jednoduchá, lehká a elegantní knihovna co ladí k podlaze. V těchto vilách je problém s rovností zdí. Pokud řešíme skříň či v tomto případě knihovnu a chceme aby díky nábytku nebyla viditelná křivost zdí( zde šikmý strop) je řešení například sokl v horní části či úplně vynechat půdu.   


Na první pohled starožitná skříňka udělá příjemnou atmosféru v nově zrekonstruovaném penzionu uprostřed lesa, kde si majitel přál zachovat retrostyl v celém objektu. Zde skříňka se skrytými šuplíky a odklepávačem na kávu.   


Vestavěná skříň do ložnice vám zpřístupní toliko úložného prostoru. Ve středu s velkým zrcadlem s posuvnými dveřmi a horním ukládacím prostorem.